Biuletyn Informacji Publicznej - Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
http://zgorzeleclo.bipszkola.pl

Zastępstwa

 

ZASTĘPSTWA

Poniedziałek  17-12-2018 r.

 

R. Rak

 

1  8:00 - 8:45

2F

klasa przychodzi na 8:45

 

2  8:50- 9:35

2D

klasa na projekcie

 

3  9:45-10:30

 

------------------------------------

 

4 10:40-11:25

2C

matematyka – D. Chitruń

69

5 11:45-12:30

 

------------------------------------

 

6 12:40-13:25

 

------------------------------------

 

7 13:30-14:15

 

------------------------------------

 

8 14:20-15:05

 

------------------------------------

 

 

J. Krajewski

 

1  8:00 - 8:45

1ADE JA

grupa przychodzi na 8:45

 

2  8:50- 9:35

1ADE JB

zajęcia biblioteczne

 

3  9:45-10:30

2ADEF JB

język angielski – J. Cebulska

83

4 10:40-11:25

 

------------------------------------

 

5 11:45-12:30

2ADEF JA

język angielski – P. Nowak

81

6 12:40-13:25

2ADEF JA

język angielski – P. Nowak

81

7 13:30-14:15

 

------------------------------------

 

8 14:20-15:05

 

------------------------------------

 


 A.Oleksyn

 

1  8:00 - 8:45

 

------------------------------------

 

2  8:50- 9:35

1C

matematyka – M. Zosik

87

3  9:45-10:30

1D

podstawy przedsiębiorczości – M. Siemaszko

45

4 10:40-11:25

2D

klasa na projekcie

 

5 11:45-12:30

3D

matematyka – D. Chitruń

69

6 12:40-13:25

 

------------------------------------

 

7 13:30-14:15

 

------------------------------------

 

8 14:20-15:05

1B

klasa zwolniona do domu

 

 

K. Przytulska

 

1  8:00- 8:45

3F

klasa przychodzi na 8:45

 

2  8:50- 9:35

2B

wos – M. Siemaszko

45

3  9:45-10:30

1B

matematyka – D. Chitruń

69

4 10:40-11:25

1D

podstawy przedsiębiorczości – M. Siemaszko

45

5 11:45-12:30

 

------------------------------------

 

6 12:40-13:25

1C

podstawy przedsiębiorczości – M. Siemaszko

45

7 13:30-14:15

 

------------------------------------

 

8 14:20-15:05

 

------------------------------------

 

 

 

S. Wojciechowska

 

1  8:00- 8:45

2E

klasa przychodzi na 9:45

 

2  8:50- 9:35

2E

klasa przychodzi na 8:45

 

3  9:45-10:30

 

------------------------------------

 

4 10:40-11:25

3C

język angielski – J. Cebulska

83

5 11:45-12:30

3B

wos – M. Siemaszko

45

6 12:40-13:25

1D

język niemiecki – A. Błaszkiewicz

54

7 13:30-14:15

2D

klasa na projekcie

 

8 14:20-15:05

2D

klasa na projekcie

 

 

R. Pozauć

 

1  8:00- 8:45

2C 2/2

język angielski – B. Pilczuk

51

2  8:50- 9:35

3B

język angielski – J. Cebulska

83

3  9:45-10:30

3A

zajęcia biblioteczne

 

4 10:40-11:25

3D

zajęcia biblioteczne

 

5 11:45-12:30

3F

zajęcia biblioteczne

 

6 12:40-13:25

3C

klasa zwolniona do domu

 

7 13:30-14:15

 

------------------------------------

 

8 14:20-15:05

 

------------------------------------

 

 

M. Pasławska

 

1  8:00- 8:45

 

------------------------------------

 

2  8:50- 9:35

 

------------------------------------

 

3  9:45-10:30

 

------------------------------------

 

4 10:40-11:25

 

------------------------------------

 

5 11:45-12:30

2ADEF JA

język angielski – Barbara Pilczuk

51

6 12:40-13:25

2ADEF JA

język angielski – Barbara Pilczuk

51

7 13:30-14:15

3F

klasa zwolniona do domu

 

8 14:20-15:05

 

------------------------------------

 

 

K. Kondratnik

 

1  8:00- 8:45

 

------------------------------------

 

2  8:50- 9:35

2C 2/2

WF – M. Bukowa

 

t3  9:45-10:30

 

------------------------------------

 

4 10:40-11:25

3B

WF – T. Morawski

 

5 11:45-12:30

3C

WF – T. Morawski

 

6 12:40-13:25

1AB

biblioteka

 

7 13:30-14:15

3D

klasa zwolniona do domu

 

8 14:20-15:05

3D

klasa zwolniona do domu